„Odjechane Babskie Czwartki”
W nadchodzący czwartek wybierzemy się do Dębiny, wsi, która szczyci się pięknym odrestaurowanym pałacem z początku XX wieku. Obiekt otwarty jest dla gości, co daje możliwość zrobienia przerwy i podładowanie akumulatorów na drogę powrotną. Pałac w Dębinie to nie jedyny zabytkowy budynek, który zobaczymy po drodze. Również wieś Przystanki chwali się pałacem z ogrodem z zejściem do jeziora. Do Pniewy wrócimy przez Chełmno po nowej, asfaltowej ścieżce rowerowej. Trasa wyniesie 25 km. Pogoda zapowiada się mniej przychylna niż ostatnimi razy, ale jesteśmy optymistami. Dla rowerzysty nie ma złej pogody, wystarczy się odpowiednio ubrać. Cieplejsza bluza i kurta przeciwdeszczowa zapewne odstraszą wszelkie niepożądane zjawiska pogodowe.
Serdecznie zapraszamy w czwartek o godz. 18:00
Odjechani-Team PL

