Urząd Miiejski Pniewy

VII Bieg św. Urszuli

Dziś na terenie Ośrodka Edukacji Przyrodniczo – Leśnej w Dąbrowie odbył się VII Bieg św. Urszuli. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „… zawsze potrzeba nadziei”. Tradycyjnie uczestnicy wzięli udział w kategoriach: bieg na 5 i 10km, bieg dzieci ze szkół podstawowych ( kl. I-III, IV-VI i VII-VIII), nornic walking, dogtrekking oraz bieg przedszkolaka. Na mecie  medale wręczyli: Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak oraz Przełożona Sióstr Urszulanek s.Justyna Oleś. Wszystkim uczestnikom zawodów jeszcze raz gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności