Urząd Miiejski Pniewy

„Poranek na Słodko”

Ostatni październikowy poranek na słodko był modelowym wydaniem tego cyklu. Już o świcie słońce pokazało się na niebie w pełnej okazałości. Precyzyjnie zaplanowana trasa zawierała dwa odcinki niby w samym sercu Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego, ale jednak nigdy wcześniej nie przemierzane. Przepięknie w jesiennej szacie prezentowały się dzisiaj okolice Chalina i jeziora licznie otaczające tę miejscowość. Kawy i słodkości w naszej ulubionej sierakowskiej cukierni zachwalać nie musimy, ale gdyby jakimś cudem ktoś z Was wciąż był nieprzekonany to naprawdę warto. Wyjątkowa jak na tę porę roku temperatura i frekwencja dopełniły całości i uczyniły wyjazd bardzo udanym. W Pniewach zameldowaliśmy się około południa z ponad siedemdziesięcioma kilometrami na liczniku.

Odjechani-Team PL

Galeria zdjęć

Poranek na słodko 12 Poranek na słodko 11 Poranek na słodko 10 Poranek na słodko 9 Poranek na słodko 8 Poranek na słodko 7 Poranek na słodko 6 Poranek na słodko 5 Poranek na słodko 4 Poranek na słodko 3 Poranek na słodko 2 Poranek na słodko 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności