Urząd Miiejski Pniewy

INFORMACJA Z POSIEDZENIA KOMISJI REWIZYJNEJ

W dniu 31 stycznia br. odbyło się posiedzenie Komisji  Rewizyjnej Rady Miejskiej Pniewy. Pierwsze tegoroczne posiedzenie Komisji poświęcone było kontroli obiegu dokumentacji w biurze Rady Miejskiej oraz analizie protokołu pokontrolnego Regionalnej Izby Obrachunkowej z kontroli w 2021 r..

W posiedzeniu, które prowadził przewodniczący komisji Janusz Ratajczak, uczestniczyli radni-członkowie Komisji, Burmistrz Jarosław Przewoźny, pracownicy urzędu miejskiego oraz radni spoza składu komisji.

Posiedzenie zakończyło się sformułowaniem wniosków zmierzających do dalszego usprawnienia przepływu informacji w ramach działalności organów samorządu gminnego.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności