W dniu 14 lutego br. obradowała Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej Pniewy. Podczas posiedzenia wstępnie rozpatrzono petycję złożoną na ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej.