Majówka 2022
W Pniewach po dwuletniej przerwie spowodowanej przez pandemię COVID-19 hucznie rozpoczęliśmy sezon imprez plenerowych. Majówkę otworzył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny wraz z Panią Dyrektor Centrum Kultury MiG Joanną Superczyńską. Na scenie w Łazienkach Miejskich przed pniewską publicznością wystąpili: Zespół Power Active, Występ wokalny - Tomasz Kaczmarek, Zespół „Nadmiar” oraz „Energia”. Podczas wydarzenia mieszkańcy mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne oraz ostudzić pragnienie pijąc smakową wodę przygotowaną przez pracowników punktu. OSP Pniewy zaprezentowała swoje wozy strażackie oraz udostępniła motorówkę do przewozów najmłodszych mieszkańców po Jeziorze Pniewskim. Nad porządkiem imprezy czuwała Straż Miejska z komendantem Arkadiuszem Wieczorkiem na czele.
Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych wydarzeniach, które będą miały miejsce w najbliższych tygodniach m.in. Gminny Dzień Dziecka oraz Dni Pniew.
