Urząd Miiejski Pniewy

Wizyta wiceministra i starosty w Pniewach

We wtorek 9 sierpnia 2022 r. w Pniewach miało miejsce spotkanie burmistrza Jarosława Przewoźnego z Wiceministrem Rozwoju i Technologii Grzegorzem Piechowiakiem i starostą szamotulskim Beatą Hanyżak. Głównym tematem rozmów była możliwość pozyskania funduszy na kolejne inwestycje.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności