Urząd Miiejski Pniewy

Wyjazd do Bucharzewa

22 października 2022 r., jak co roku uczniowie wraz z opiekunami ze świetlicy szkolnej pojechali na wyjazd profilaktyczny do Bucharzewa.

Wyjazd był dofinansowany z budżetu Gminy Pniewy na działania profilaktyczne w świetlicy.

Tematem przewodnim wyjazdu w tym roku szkolnym była „Cyberprzemoc”.

Pomimo braku słońca i deszczowej pogody dzieci świetnie się bawiły. Były między innymi: podchody profilaktyczne, rutyna MK „5 x dlaczego?”, jazda konna, gry i zabawy, ognisko, tańce. Dziękujemy za dofinansowanie wyjazdu.

Poniżej fotorelacja z wyjazdu.

Galeria zdjęć

Wyjazddo Bucharzewa (1) Wyjazddo Bucharzewa (2) Wyjazddo Bucharzewa (3) Wyjazddo Bucharzewa (4) Wyjazddo Bucharzewa (5) Wyjazddo Bucharzewa (6) Wyjazddo Bucharzewa (7) Wyjazddo Bucharzewa (8) Wyjazddo Bucharzewa (9) Wyjazddo Bucharzewa (10) Wyjazddo Bucharzewa (11) Wyjazddo Bucharzewa (12) Wyjazddo Bucharzewa (13) Wyjazddo Bucharzewa (14) Wyjazddo Bucharzewa (15) Wyjazddo Bucharzewa (16) Wyjazddo Bucharzewa (17) Wyjazddo Bucharzewa (18) Wyjazddo Bucharzewa (19) Wyjazddo Bucharzewa (20) Wyjazddo Bucharzewa (21) Wyjazddo Bucharzewa (22) Wyjazddo Bucharzewa (23) Wyjazddo Bucharzewa (24) Wyjazddo Bucharzewa (25) Wyjazddo Bucharzewa (26) Wyjazddo Bucharzewa (27) Wyjazddo Bucharzewa (28) Wyjazddo Bucharzewa (29) Wyjazddo Bucharzewa (30) Wyjazddo Bucharzewa (31) Wyjazddo Bucharzewa (32) Wyjazddo Bucharzewa (33) Wyjazddo Bucharzewa (34) Wyjazddo Bucharzewa (35)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności