31. Finał WOŚP
SZTAB PNIEWY NA DZIEŃ 29.01 GODZ. 22:00 ZEBRANO: 100.002,10
Jak co roku serca mieszkańców naszej gminy były wielkie. Dzięki całemu sztabowi osób zaangażowanych w organizacje imprezy mogliśmy zebrać pieniądze dla ratowania życia tych najmłodszych. W tym roku wszystkie środki przekazane zostaną na rzecz Fundacji WOŚP z przeznaczeniem na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Hasło 31. Finału to "Żyj zdrowo w zdrowym świecie".
