Urząd Miiejski Pniewy

Półkolonie letnie

Od poniedziałku w Bursie Szkolnej rozpoczął się pierwszy turnus półkolonii letnich. Burmistrz jak co roku zdecydował się osobiście spotkać z dziećmi uczestniczącymi w półkoloniach. Jego wizyta była nie tylko okazją do rozmów, ale także doskonałą okazją do podziękowania za aktywne uczestnictwo w programie półkolonii. Podczas swojej wizyty burmistrz obdarował dzieci drobnymi upominkami. 

Półkolonie_letnie01 

Półkolonie_letnie02 

Półkolonie_letnie03 

Półkolonie_letnie04 

Półkolonie_letnie05 

Półkolonie_letnie06 

Półkolonie_letnie07 

Półkolonie_letnie08 

Półkolonie_letnie09 

Półkolonie_letnie10 

Półkolonie_letnie11 

Półkolonie_letnie12 

Półkolonie_letnie13 

Półkolonie_letnie14 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności