III turnus półkolonii
W Bursie Szkolnej w Pniewach trwa III turnus półkolonii. Dzisiaj burmistrz Jarosław Przewoźny odwiedził dzieci przebywające na półkoloniach.
Na letnich półkoloniach obecnie przebywa 28 dzieci z terenu Gminy Pniewy. Dla dzieci zapewniono ciekawy program wypoczynku z licznymi atrakcjami. Poza zajęciami profilaktyczno- wychowawczymi na terenie placówki dzieci uczestniczą w wycieczkach wyjazdowych.
Burmistrz przekazał uczestnikom plażowe piłki oraz życzył bezpiecznych i miłych wrażeń podczas wakacji. Dzieci również były przygotowane i podarowały burmistrzowi własnoręcznie wykonaną wakacyjną koszulkę.
