Urząd Miiejski Pniewy

Kaszubskie wakacje

Od 10 do 19 lipca grupa dzieci z gminy Pniewy wspólnie z dziećmi z gminy Radków odpoczywała w Centrum Rekreacji i Sportu w Skorzewie. To już kolejna edycja trójstronnej wymiany między gminami partnerskim- Radków, Kościerzyna i Pniewy.

Głównym celem naszego wyjazdu była integracja dzieci i młodzieży, nie da się ukryć, że udało nam się to wyśmienicie. Oprócz wielu gier, zabaw przygotowanych przez wspaniałą kadrę Agnieszkę Walkowską- Pietrzak, Marzenę Dudzik i Magdalenę Górską na czele z kierownikiem Weroniką Hańczyk mieliśmy okazję zobaczyć i poznać wiele zakątków tego regionu.

Zwiedzaliśmy między innymi Gdańsk, Malbork, Świat Gigantów, Miniatur i Gracika w Mirachowie, Szymbark i dom do góry nogami, Wdzydze, Kościerzynę, a także bawiliśmy się  nad jeziorem, w basenie czy na hali sportowej. Pomysłów i radości nie było końca.

W poniedziałkowe popołudnie zorganizowaliśmy urodzinową niespodziankę dla Kuby, który obchodził tego dnia swoje 12-te urodziny. Odśpiewaliśmy sto lat oraz zjedliśmy smaczne muffinki. Hitem tego dnia był Festiwal kolorów i bitwa na balony z wodą.

Czas szybko płynie i przyszedł również koniec naszej dziesięciodniowej przygody.  Zadowolone dzieciaki to największa nagroda jaką my jako kadra mogliśmy otrzymać. Także  nie żegnamy się tylko DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!!!

image2 

 

 

 

Galeria zdjęć

image1 image3 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13 image14 image15 image16
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności