Urząd Miiejski Pniewy

Nauczyciele z Nagrodami Burmistrza Gminy Pniewy

Działając na podstawie uchwały Nr XLI/413/18 Rady Miejskiej Pniewy z dnia 6 czerwca 2018 r. w sprawie tzw. regulaminu wynagradzania nauczycieli na po rozpatrzeniu wniosków dyrektorów szkół podstawowych i przedszkola, Jarosław Przewoźny Burmistrz Gminy Pniewy przyznał w tym roku nagrody następującym osobom:

 - Gizeli Antkowiak - nauczycielce wychowania przedszkolnego i terapii pedagogicznej  w Przedszkolu „Miś” w Pniewach za wdrażanie licznych nowatorskich metod nauczania i wychowania, których celem jest m.in. kształtowanie u dzieci umiejętności w zakresie funkcjonowania w społeczeństwie, ich rozwój fizyczny i sprawnościowy, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych; za współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w różnorodnych wydarzeniach o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, charytatywnym i sportowym; za ponadprzeciętne zaangażowanie w działania wychowawcze i profilaktyczne z uwzględnieniem dzieci o szczególnych potrzebach edukacyjnych;

_DSF4503 

- Renacie Sobocińskiej - nauczycielce nauczania początkowego i techniki w Szkole Podstawowej w Chełmnie za podejmowanie wielu różnorodnych, innowacyjnych działań o zasięgu lokalnym i szerszym, tworzenie warunków do rozwoju aktywności i kreatywności dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, oprawę taneczną wielu wydarzeń szkolnych i pozaszkolnych, za ponadprzeciętne zaangażowanie w prowadzenie i aktywne uczestnictwo zespołu tanecznego „Abaris” w działaniach zbiorowych na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej, oraz nieustanne budowanie pozytywnego wizerunku placówki, promowanie szkoły i Gminy Pniewy w telewizji TVP3 Poznań udzielając wywiadu na temat utworzonego przedstawienia „Roztańczony Vivaldi”;

Dzień_Edukacji_Narodowej_w_Chełmnie20 

Dzień_Edukacji_Narodowej_w_Chełmnie21 

- Katarzynie Akackiej - nauczycielce języka polskiego i bibliotekarce w Szkole Podstawowej w Nojewie za uzyskanie przez prowadzoną uczennicę tytułu finalistki Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce na szczeblu wojewódzkim, za pełne inicjatywy współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w licznych działaniach zbiorowych na rzecz społeczności uczniowskiej m.in. realizację różnorodnych wycieczek szkolnych. rządowego programu Poznaj Polskę, za ponadprzeciętne zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursów recytatorskich, gwarowych także na szczeblach powiatowym i wojewódzkim oraz owocną współpracę z młodymi nauczycielami i placówkami kulturalno-oświatowymi;

Dzień_Edukacji_Narodowej_w_Nojewie_(19) 

- Agnieszce Janaszak - jako nauczycielce wychowawcy świetlicy w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach - za intensywną, wieloletnią działalność wychowawczą, nawiązywanie skutecznej współpracy z firmami, placówkami kulturalno-oświatowymi i innymi podmiotami mogącymi zapewnić wsparcie dla działań szkoły, reżyserowanie, współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych takich jak spektakle teatralne, które przyciągały tłumy widzów, w szczególności za organizację widowiska „Mulan” w roku szkolnym 2022/2023, które na szeroką skalę zintegrowało uczniów, rodziców i absolwentów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach;

Agnieszka_Janaszak 

- Klaudii Buszkiewicz-Michalak - nauczycielce wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach za współorganizowanie, ponadprzeciętne zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych na rzecz społeczności uczniowskiej i mieszkańców Gminy Pniewy, realizację ministerialnych projektów aktywizujących uczniów, intensywną działalność wychowawczą, działania społeczno - wychowawcze w obszarze szeroko rozumianej aktywności fizycznej wraz z organizacją Gminnego Wieloboju Sprawnościowego oraz pełnienie funkcji prezesa UKS „Pniewiak”;

_DSF4208 

- Magdalenie Krystofiak - nauczycielce wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach za współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych na rzecz społeczności uczniowskiej i mieszkańców Gminy Pniewy, realizację ministerialnych sportowo - edukacyjnych projektów aktywizujących uczniów, wzorowe wypełnianie roli wychowawcy ze szczególnym uwzględnieniem propagowania zasad zdrowego stylu życia i dokonywania wartościowych wyborów spędzania czasu wolnego przez uczniów i rodziców, osiąganie wymiernych sukcesów wychowawczych oraz działania społeczno - wychowawcze w obszarze szeroko rozumianej aktywności fizycznej;

_DSF4205 

- Annie Chmielnik – nauczycielce pedagog w Szkole Podstawowej  im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach za współtworzenie i realizowanie autorskiego programu profilaktycznego „Komunikuję – Współpracuję - Nie hejtuję” skierowanego do uczniów dotkniętych doświadczeniami izolacji w czasie pandemii Covid, inicjowanie i organizowanie zajęć integracji sensorycznej oraz intensywną działalność informacyjną w zakresie wiedzy specjalistycznej z obszaru terapii pedagogiczno-psychologicznej. 

wręczenie_nagród 

Dodatkowo Burmistrz Gminy Pniewy z własnej inicjatywy przyznał Nagrodę dwóm paniom nauczycielkom z Zespołu Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach: 

- Bogumile Hładki - nauczycielce języka angielskiego za ponadprzeciętne zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w działaniach zbiorowych na rzecz społeczności uczniowskiej – pełniąc  funkcję opiekuna Samorządu Szkolnego i mieszkańców Gminy Pniew – inicjując i prowadząc spotkania w ramach „English Club”, intensywną działalność wychowawczą, działania społeczno – wychowawcze dla upowszechniania wśród młodzieży postawy otwartości na świat, za nawiązywanie skutecznej i owocnej współpracy z placówkami kulturalno-oświatowymi i innymi podmiotami mogącymi zapewnić wsparcie dla działań szkoły m.in. poprzez pełnienie funkcji koordynatora projektu „Mobilność-Edukacja-Sukces” Erasmus Plus, dzięki któremu młodzież technikum wyjechała na tygodniowe praktyki zawodowe do Portugalii; 

_DSF4380 

- Katarzynie Żelazowskiej - nauczycielce przedmiotów zawodowych z obszaru gastronomii za ponadprzeciętne zaangażowanie w przygotowywanie poczęstunku podczas uroczystości szkolnych i pozaszkolnych, aktywne uczestnictwo w różnorodnych działaniach zbiorowych na rzecz społeczności uczniowskiej i mieszkańców Gminy Pniew, intensywną działalność wychowawczą, za nawiązywanie skutecznej i owocnej współpracy z placówkami kulturalno-oświatowymi i innymi podmiotami mogącymi zapewnić wsparcie dla działań szkoły,

wręczenie_nagrody-Katarzyna_Żelazowska 

oraz wszystkim dyrektorom jednostek oświatowych – przede wszystkim za znaczące wyniki nauczania potwierdzonych liczbą uczniów w finałach konkursów na szczeblach powiatowym, wojewódzkim i krajowym, właściwe realizowanie budżetu szkoły, prowadzenie racjonalnej polityki kadrowej i polityki doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz dbałość o stan techniczny i estetykę nieruchomości szkolnych.

Dzień_Edukacji_Narodowej_w_Chełmnie24 

Pani_dyrektor-wreczenie_nagrody 

wręczenie_nagrody-Janelt_Waldemar

Dzień_Edukacji_Narodowej_w_Nojewie_(22) 

_DSF4500 

Wszystkim nagrodzonym życzymy nieustającej pasji, zadowolenia, optymizmu i otwartości na potrzeby innych, satysfakcji z wykonywanej, różnorodnej pracy, kolejnych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności