Urząd Miiejski Pniewy

ODJECHANI wolontariusze WOŚP

W najbliższą niedzielę 26 stycznia to dzień, kiedy ludzie dobrej woli i wielkiego serca jednoczą się i wspierają 33 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny Odjechani-Team PL zaangażują się w kwestowanie na rzecz fundacji. 

Dzięki naszej akcji odwiedzimy sołectwa Gminy Pniewy, dając Wam możliwość zasilenia skarbonki wolontariusza WOŚP „bez wychodzenia z domu”. Będziemy oflagowani, będziemy głośni i pełni nadziei, że nasza inicjatywa przyniesie radość wielu sercom w potrzebie. POMAGAJMY!

Załączony plakat przedstawia orientacyjne godziny przybycia do każdej wsi. W razie pytań, czekamy na kontakt poprzez fanpage Odjechanych na Facebooku.

plakat

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności