Urząd Miiejski Pniewy

Pamiętajmy o Bohaterach!

1 marca w całej Polsce obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” — bohaterów antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy po zakończeniu II Wojny Światowej poświęcili się walce o suwerenność naszego kraju. Ich niezłomność i poświęcenie pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

Z tej okazji Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka i Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki złożyli kwiaty i znicz pod pomnikiem Bojowników o wolność w Pniewach.

Pamiętajmy o bohaterach!

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Galeria zdjęć

Żołnierzy wyklętych (1) Żołnierzy wyklętych (2) Żołnierzy wyklętych (3) Żołnierzy wyklętych (4) Żołnierzy wyklętych (5) Żołnierzy wyklętych (6) Żołnierzy wyklętych (7)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności