Urząd Miiejski Pniewy

Poranek na słodko

Pierwszy oficjalny Poranek na Słodko za nami. Temperatura jeszcze niska, ale atmosfera była gorąca, a słodka energia skonsumowana w naszej ulubionej sierakowskiej cukierni wyzwoliła endorfiny, które niosły nasz aż do domu.

Wypatrujcie naszych kolejnych ogłoszeń z zaproszeniami i dołączajcie, bo aktywne poranki są naprawdę cooool! 

Odjechani-Team PL

Poranek na słodko

Poranek na słodko
Caption
Poranek na słodko
Caption

Poranek na słodko

Poranek na słodko

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności