Urząd Miiejski Pniewy

Biała Sobota za nami!

Dziś, 17 maja, w godzinach 10:00–14:00 przy ul. Dworcowej 26 w Pniewach odbyła się III Biała Sobota – wydarzenie promujące profilaktykę zdrowotną i troskę o zdrowie mieszkańców.

Na uczestników czekała szeroka oferta bezpłatnych badań profilaktycznych, w tym:
-  RTG klatki piersiowej (w mammobusie – po wcześniejszej rejestracji)
-  USG poszczególnych narządów oraz EKG serca
-  Badanie poziomu cholesterolu i cukru
-  Badanie wzroku
-  Badanie znamion dermatoskopem
-  Porady fizjoterapeuty
-  Nauka samobadania piersi- Stowarzyszenie Pniewskich Amazonek "Razem Raźniej". Specjalny kącik dla dzieci zadbał o najmłodszych uczestników. Pierwszą pomoc prezentowała Ochotnicza Straż Pożarna Pniewy, a Centrum Usług Społecznych w Pniewach przedstawiało swoją ofertę.

W trakcie wydarzenia prowadzono zbiórkę środków na rzecz dzieci chorych na raka.

Organizatorzy – Katarzyna Wilk i Izabela Chuda – po raz kolejny udowodnili, jak ważna jest profilaktyka i lokalna integracja wokół zdrowia.

Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu Gminy Pniewy. Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie!

Biała Sobota w Pniewach

Galeria zdjęć

Biała Sobota w Pniewach06 Biała Sobota w Pniewach07 Biała Sobota w Pniewach08 Biała Sobota w Pniewach09 Biała Sobota w Pniewach10 Biała Sobota w Pniewach11 Biała Sobota w Pniewach12 Biała Sobota w Pniewach13 Biała Sobota w Pniewach14 Biała Sobota w Pniewach15 Biała Sobota w Pniewach16 Biała Sobota w Pniewach17 Biała Sobota w Pniewach18 Biała Sobota w Pniewach19 Biała Sobota w Pniewach20 Biała Sobota w Pniewach21 Biała Sobota w Pniewach01 Biała Sobota w Pniewach02 Biała Sobota w Pniewach03 Biała Sobota w Pniewach04 Biała Sobota w Pniewach05
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności