Urząd Miiejski Pniewy

11 listopada – wywieś flagę

11 listopada to wyjątkowa data w polskim kalendarzu – Narodowe Święto Niepodległości.
Dzień ten ma dla wszystkich Polaków szczególne znaczenie.

Jedną z pięknych form uczczenia tego święta jest wywieszenie biało-czerwonych flag. To prosty, ale niezwykle ważny gest – symbol naszego patriotyzmu i świadomości narodowej.

Miejmy i my swój udział w świętowaniu! Wywieśmy 11 listopada flagi biało-czerwone.

Dajmy w ten sposób wyraz miłości do Ojczyzny i pamięci o tych, którzy ofiarowali nam wolność, suwerenność i solidarność narodową. 

11 listopada-plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności