Świąteczne spotkanie u seniorów
Dzisiaj burmistrz Jarosław Szurka odwiedził seniorów podczas ich wigilijnego spotkania, składając serdeczne, świąteczne życzenia – pełne ciepła, zdrowia, spokoju oraz radości płynącej ze wspólnego przeżywania nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

