Dzień Dawcy Szpiku podczas finału WOŚP
Podczas finału WOŚP w Pniewach będzie można zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS! Rejestracja będzie możliwa w hali OSiR w niedzielę, 25 stycznia, od godz. 15:00. Wystarczy wypełnić krótką ankietę i pobrać wymaz z policzka. Rejestrować mogą się osoby w wieku 18–55 lat, które są w dobrym stanie zdrowia.
Dołącz do nas i pomóż uratować czyjeś życie!


