Urząd Miiejski Pniewy

Adrianna Laskowska (Szóstak) z wizytą u burmistrza

31 sierpnia Burmistrz Gminy Pniewy spotkał się z lekkoatletką Adrianną Laskowską (Szóstak). 
W ostatnim czasie pniewianka wywalczyła brązowy medal Uniwersjady w Chengdu. Do tego trofeum dołożyła kolejne, wygrywając tytuł Mistrza Polski w skoku w dal i po raz pierwszy wzięła udział w Mistrzostwach Świata w Budapeszcie. Pani Adrianna podziękowała burmistrzowi za wsparcie. Burmistrz Jarosław Przewoźny pogratulował pniewiance i zapewnił o dalszym wsparciu. Każdego roku, Gmina Pniewy wspiera finansowo karierę pniewianki.

Kibicujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Spotkanie_z_Adranną_Laskowską_1 

Spotkanie_z_Adranną_Laskowską_2 

Spotkanie_z_Adranną_Laskowską 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności