Urząd Miiejski Pniewy

Amazonki na turnusie

Turnus Rehabilitacyjny w Ustroniu Morskim w "Alka Sun" od 22.09 do 28.09.2023 Pniewskie Amazonki wypoczywały nad naszym Bałtykiem. Pogoda była wymarzona na spacery, poranną gimnastykę na plaży, a i kąpiel w morzu. Całości dopełniły zabiegi rehabilitacyjne oraz dobra zabawa na spotkaniach integracyjnych. Amazonki składają wielkie podziękowania za dofinansowanie wyjazdu dla Urzędu Miejskiego Pniewy, PCPR Szamotuły oraz dla naszych kochanych Darczyńców za 1,5% podatku. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!

Amazonki na turnusie

Galeria zdjęć

Amazonki na turnusie (1) Amazonki na turnusie (2) Amazonki na turnusie (3) Amazonki na turnusie (4) Amazonki na turnusie (5) Amazonki na turnusie (6) Amazonki na turnusie (7) Amazonki na turnusie (8) Amazonki na turnusie (9)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności