Urząd Miiejski Pniewy

AZBEST!

Burmistrz Gminy Pniewy informuje, że dnia 14 listopada 2022 r. Gmina Pniewy podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu  na dofinansowanie w formie dotacji na przedsięwzięcie pn. „Demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy”.

Kwota dotacji: 73 440,00 zł

Termin realizacji zadania do 31.08.2023 r.

Celem przedsięwzięcia jest likwidacja 200 Mg wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy. Zakres prac obejmować będzie demontaż, zbieranie transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności