Urząd Miiejski Pniewy

Challenge Mistrzowska Pętla

„Odjechani” rzucają wszystkim Ziomkom i nie tylko, wyzwanie sportowe polegające rywalizacji kolarskiej na trasie Pniewy – Pniewy.

Ponieważ nie możemy przeprowadzić oficjalnych zawodów szosowych – wiecie: projekt organizacji ruchu, szczególne warunki higieniczne w czasie pandemii, zgody wielu organów itd., proponujemy stańcie indywidualnie do naszej zabawy i przejedźcie 32 km w jedną lub w drugą stronę (pętla widoczna na plakacie). Ważne, aby zarejestrować tą aktywność na platformie STRAVA. Więcej szczegółów znajdziecie w poście na naszej stronie klubowej https://www.strava.com/clubs/797904/posts/15064734

Tych co chcą wraz z Nami dokonać oficjalnego otwarcia rywalizacji, zapraszamy w najbliższą niedzielę o godz. 15:00 do Pniew, na róg ulic Wiśniowej i Polnej, skąd udamy się w zależności od frekwencji na objazd trasy w jednej lub kilku grupkach. Pamiętajcie jednak, że ze względu na panujący stan zagrożenia epidemicznego będziecie musieli mieć maseczki i zachować odpowiedni dystans społeczny (również podczas jazdy).

W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Ten CHALLENGE jest dla frajdy!

Plakat dotyczący sportowego wydarzenia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności