Chodzież i okolice
Trasa niedzielnego wyjazdu w ramach sesji wyjazdowej Poranka na Słodko będzie gratką dla sympatyków turystyki rowerowej. Będzie różnorodnie. Oprowadzimy was po najpiękniejszych miejscach Wysoczyzny Chodzieskiej, gdzie zahaczymy m. in. o Gontyniec - najwyższy szczyt Pojezierza Wielkopolskiego, odszukamy starej Papierni - młyna papierniczego, odwiedzimy wczesnośredniowieczne grodzisko, pałac hrabiego Ignacego Bnińskiego, a być może, przy odrobinie szczęścia, dostrzeżemy rezydującego pod Margoninem bielika.
Formuła wyjazdu jest następująca:
Wyjazd z pniewskiego "PKS" w niedzielę o godzinie 06:30 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie);
Wspólny posiłek w Chodzieży
Powrót do Pniew około godz. 16:00.
Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport.
.png)
