Urząd Miiejski Pniewy

Dzień wiosny z Morsami

Chciaż pogoda, może nie była zbyt wiosenna, to na morsowaniu powitaliśmy wiosnę, a pożegnaliśmy zimę, topiąc Marzanne. Chciałoby się powiedzieć aby w końcu przyszła wiosna, ale dla nas im dłużej zimno, tym dłużej możemy morsować. Dlatego wiosno nie śpiesz się.
A tak wyglądało nasze niedzielne spotkanie w Pniewskich Łazienkach.
Na zdjęciach powitanie wiosny przez Bractwo Morsów.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności