Ferie w sołectwie Dębina-Buszewko-Szymanowo
Ferie w sołectwie Dębina-Buszewko-Szymanowo
Pierwszy tydzień ferii już za nami! Na naszej świetlicy trochę się działo. Było gwarnie, zabawnie i kreatywnie. Były gry i zabawy, zrobiliśmy piękne łapacze snów no i przepyszne naleśniki! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony czas.
W przyszłym tygodniu kolejna porcja zabawy! Już wkrótce więcej informacji! Do zobaczenia!
.jpg)
