Urząd Miiejski Pniewy

Festyn w Orliczku

W sobotnie popołudnie 1 lipca odbył się "Festyn Rodzinny" zorganizowany przez Radną Rady Miejskiej Pniewy Jolantę Graś, Radę Sołecką oraz mieszkańców Orliczka. Dla najmłodszych uczestników  organizatorzy przewidzieli dmuchane zamki, watę cukrową, popcorn oraz wodną krainę przygotowaną przez Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne. Mieszkańcy w doskonałych nastrojach bawili się do późnych godzin nocnych.

Festyn_Orliczko01 

Festyn_Orliczko11 

Festyn_Orliczko18 

Festyn_Orliczko19 

 

 

Galeria zdjęć

Festyn Orliczko01 Festyn Orliczko04 Festyn Orliczko03 Festyn Orliczko05 Festyn Orliczko06 Festyn Orliczko07 Festyn Orliczko08 Festyn Orliczko10 Festyn Orliczko11 Festyn Orliczko12 Festyn Orliczko13 Festyn Orliczko14 Festyn Orliczko16 Festyn Orliczko17 Festyn Orliczko18 Festyn Orliczko19 Festyn Orliczko20 Festyn Orliczko21
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności