Festyn w Orliczku
W sobotnie popołudnie 1 lipca odbył się "Festyn Rodzinny" zorganizowany przez Radną Rady Miejskiej Pniewy Jolantę Graś, Radę Sołecką oraz mieszkańców Orliczka. Dla najmłodszych uczestników organizatorzy przewidzieli dmuchane zamki, watę cukrową, popcorn oraz wodną krainę przygotowaną przez Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne. Mieszkańcy w doskonałych nastrojach bawili się do późnych godzin nocnych.
