Urząd Miiejski Pniewy

Gość w naszym ogrodzie

Dzisiaj podczas zajęć w ogrodzie odwiedził nas burmistrz Jarosław Przewoźny. A że pogoda słoneczna i ogród rozkwitł wielobarwnymi kwiatami miło było się spotkać w tak pięknych okolicznościach przyrody.

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności