Dzisiaj podczas zajęć w ogrodzie odwiedził nas burmistrz Jarosław Przewoźny. A że pogoda słoneczna i ogród rozkwitł wielobarwnymi kwiatami miło było się spotkać w tak pięknych okolicznościach przyrody.