Urząd Miiejski Pniewy

I Posiedzenie Komitetu Rewitalizacji

W dniu 9 października 2025 roku w Urzędzie Miejskim Pniewy odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Rewitalizacji. Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu partnerów procesu z władzami miasta w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Zgodnie z Regulaminem, Komitet składa się z 6 osób, wyłanianych w ramach otwartego konkursu, a praca w nim ma charakter społeczny.

Na posiedzeniu zaprezentowano główne informacje i założenia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Pniewy na lata 2023-2033 oraz przedsięwzięcia rewitalizacyjne przewidziane w Programie.

Głównym punktem pierwszego posiedzenia było wybranie Prezydium Komitetu. Przewodniczącym Komitetu Rewitalizacji został Pan Łukasz Janiszewski, natomiast Zastępcą Przewodniczącego Komitetu Rewitalizacji została Pani Teresa Smorawska.

I Posiedzenie Komitetu Rewitalizacji

I Posiedzenie Komitetu Rewitalizacji

I Posiedzenie Komitetu Rewitalizacji

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności