Urząd Miiejski Pniewy

Igrzyska tuż tuż!

W naszym mieście pojawiły się już flagi naszych gości, a atmosfera sportowego święta czuć coraz mocniej! Już 24 maja spotkamy się na Stadionie Miejskim w Pniewach, by wspólnie przeżyć wyjątkowe emocje, dopingować zawodników i integrować się poprzez sport.    
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania i wspólnego tworzenia niezapomnianej atmosfery! Razem tworzymy przyszłość!

Plakat Igrzyska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności