II Przegląd Piosenki Maryjnej
Dzisiaj w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy odbyła się II edycja Diecezjalnego Przeglądu Piosenki Maryjnej „Maryjo Tobie Śpiewamy”. O godzinie 12.00 ks. Wojciech Słomiński powitał ponad 120 uczestników życząc im niezapomnianych wrażeń. Po kilku godzinach przesłuchań jury wyłoniła zwycięzców. Nagrody laureatom wręczył zastępca burmistrza Józef Ćwiertnia. Następnie odbyła się Msza Święta z udziałem wszystkich uczestników.
