Urząd Miiejski Pniewy

INFORMACJA Z POSIEDZENIA KOMISJI BUDŻETU I FINANSÓW

8 grudnia w Urzędzie Miejskim obradowała Komisja Budżetu i Finansów Rady Miejskiej Pniewy.

Komisja zapoznała się z projektem budżetu Gminy Pniewy na 2022 rok oraz projektem Wieloletniej Prognozy Finansowej. Zapisy projektów wnikliwie omówili Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny oraz Skarbnik Elżbieta Bandurowicz. Członkowie Komisji szeroko dyskutowali o projektach, wyrażając zadowolenie z przyjętych zamierzeń inwestycyjnych i planów działania gminy. Obawy wzbudza jednak pytanie, jaki wpływ na realizację dochodów gminy będą miały regulacje wynikające z ,,Polskiego Ładu”.

Ponadto w dyskusji pojawił się temat światłowodu oraz działalności świetlic wiejskich.

Komisja jednomyślnie wyraziła pozytywną opinię o przedłożonym projekcie budżetu gminy na 2022 rok.

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności