Jubileusz 5-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy „Jawor” w Pniewach
Środowiskowy Dom Samopomocy „JAWOR” w Pniewach świętuje w tym roku jubileusz 5-lecia działalności. Dzisiaj w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Centrum Kultury w Pniewach odbyło się uroczyste spotkanie pracowników, podopiecznych z rodzinami i osób zaangażowanych w działanie tego ośrodka.
Kierownik placówki Renata Kończak podziękowała podopiecznym oraz pracownikom za pięć lat wspólnej pracy. Na ręce Pani kierownik burmistrz Jarosław Przewoźny i dyrektor Joanna Superczyńska przekazali kwiaty i złożyli życzenia.
Jak przystało na urodziny nie obyło się bez wspomnień i wspólnej zabawy na parkiecie.
