Karl Knauer docenił sukcesy sztangistów z Pniew
W dniu 20 marca 2023r pniewskich zawodników odwiedziła Prezes firmy Karl Knauer Pani Karolina Matysiak. Celem wizyty było zobaczenie jak radzą sobie sztangiści na treningu i wręczenie nagród za najlepsze wyniki w roku 2022r. Firma Karl Knauer po raz kolejny doceniła starania zawodników w dążeniu do jak najlepszych rezultatów. Oprócz słodkich upominków, które dostał każdy z zawodników, firma ufundowała bony do sklepu z odzieżą sportową. Wyróżnieni zostali:
Sergiusz Wójcik- brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kat 67kg.
Mikołaj Stachowiak- srebrny medal na Mistrzostwach Polski do lat 15 w kat 61kg.
Kamil Jędrzejczak- 4 miejsce na Mistrzostwach Polski do lat 15 w kat 89kg.
Dziękujemy firmie Karl Knauer za okazane wsparcie i obiecujemy podnosić poprzeczkę naszych osiągnieć- dodaje trener zawodników Mateusz Miczyński.
