Urząd Miiejski Pniewy

Kolejne sukcesy na koncie Pniewiaka

Kolejny start zawodników w ramach cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne” ze szkoły podstawowej w Pniewach, którzy na co dzień trenują w UKS „Pniewiak” odbył się 27.04.2023 r. Każdy uczeń wystartował w dwóch konkurencjach ( biegowa + konkurencja techniczna). Łącznie młodzi zawodnicy zdobyli 17 dyplomów. Większość zawodników powtórzyła dobrą passę z poprzedniego startu:

Chłopcy:

I m – rzut piłeczka palantową – Wiktor Maślak

II m – bieg na dystansie 1000 m – Tobiasz Frąckowiak

I m - skok w dal – Tobiasz Frąckowiak

I m - skok w dal – Wojciech Kaczmarek

I m – bieg na dystansie 300 m – Wojciech Kaczmarek

II m – bieg na dystansie 300 m – Mateusz Górny

I m – bieg na dystansie 1000 m – Tomasz Schmidt

III m – rzut piłeczką palantową – Tomasz Schmidt

II m – skok w dal – Antoni Jarmużek

III m – skok w dal – Filip Szofer

Dziewczynki:

III m – skok w dal – Malwina Chamczyk

I m – bieg na dystansie 60 m – Iga Ochla

III m – skok w dal – Iga Ochla

I m – skok w dal – Amelia Wawrzyniak

I oraz II m – rzut piłeczką palantową – Liliana Zając

III m – skok w dal – Natasza Ceglińska

Przed zawodnikami został ostatni start w XIX Czwartkach Lekkoatletycznych – finał miejski, który odbędzie się 18.05.2023 r. w Międzychodzie. Trzymajmy mocno kciuki. Zdobycie czołowych miejsc gwarantuje awans do występu w finale ogólnopolskim w Łodzi.

Kolejne_sukcesy_Pniewiaka_(4) 

 

 

Galeria zdjęć

Kolejne sukcesy Pniewiaka (1) Kolejne sukcesy Pniewiaka (2) Kolejne sukcesy Pniewiaka (3) Kolejne sukcesy Pniewiaka (4) Kolejne sukcesy Pniewiaka (6) Kolejne sukcesy Pniewiaka (7)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności