Urząd Miiejski Pniewy

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego

W dniu 21 czerwca br. odbyło się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej Pniewy. W posiedzeniu, oprócz radnych i Przewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Matuszaka, uczestniczył Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny oraz Zastępca Burmistrza Józef Ćwiertnia i pracownicy Urzędu Miejskiego. Posiedzenie komisji poświęcone było analizie zagadnień związanych z gospodarowaniem zasobem mieszkaniowym gminy oraz sprawie planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w miejscowości Rudka.


 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności