Koncert charytatywny "Emilka dzieciom"
Nauczyciele, uczniowie, a w dużej mierze absolwenci naszej szkoły już niebawem połączą swoje siły, by wspólnie zagrać dla 2-letniej Zosi. Dołącz do naszej drużyny i 10 lutego bądź z nami. Bądź z Zosią, bo warto pomagać.

