Urząd Miiejski Pniewy

Koszykarski Wtorek

Trenowanie jest ważne, ale trenuje się po to, żeby grać. Z takiego założenia wyszli najmłodsi koszykarze UKS „Pniewiak” i na wtorkowe popołudnie zaprosili do siebie rówieśników z Rokietnicy. Przy głośnym dopingu rozegrali sparingowe spotkanie z zespołem Rocket Basketball Team Rokietnica. Mecz był okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, zaprezentowania ich przed rodzicami, a także spotkania się z kolegami o podobnych zainteresowaniach. Tylko z reporterskiego obowiązku odnotowujemy więc, że pniewscy koszykarze wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Po zakończeniu wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale i drobne upominki. W przerwie rodzice przygotowali poczęstunek dla wszystkich zawodników i kibiców obecnych na ich meczu, za co za naszym pośrednictwem chłopcy serdecznie dziękują.

Koszykarski Wtorek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności