Urząd Miiejski Pniewy

Koszykarze „Pniewiaka” na obozie w Kołobrzegu

Na swój drugi obóz sportowy młodzi pniewscy sportowcy wybrali się nad morze. Miejscem, w którym postanowili spędzić część swoich wakacji został Kołobrzeg. Celem obozu było doskonalenie sprawności fizycznej, motoryki i podnoszenie umiejętności technicznych w trenowanej dyscyplinie. Realizowany był także program profilaktyczny. Część kosztów obozu została sfinansowana dzięki Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Treningi odbywały się na pobliskich obiektach sportowych. W zajęciach w hali sportowej odwiedził ich mieszkający na co dzień w Kołobrzegu zawodnik BC Biofarm Sieraków Jordan Lewis. Ćwiczenia poprowadzone przez niego stanowiły urozmaicenie treningowej monotonii. Pomimo tego, że plan treningowy był intensywny, to zawodnicy UKS-u znaleźli czas na zwiedzenie miasta i okolicy, skorzystanie z miejscowych atrakcji i zapoznanie się z lokalną gastronomią ;)  

 

Galeria zdjęć

Obóz w Kołobrzegu (1) Obóz w Kołobrzegu (2) Obóz w Kołobrzegu (3) Obóz w Kołobrzegu (4) Obóz w Kołobrzegu (5) Obóz w Kołobrzegu (6) Obóz w Kołobrzegu (7) Obóz w Kołobrzegu (8) Obóz w Kołobrzegu (9) Obóz w Kołobrzegu (10) Obóz w Kołobrzegu (11) Obóz w Kołobrzegu (12) Obóz w Kołobrzegu (13) Obóz w Kołobrzegu (14) Obóz w Kołobrzegu (15) Obóz w Kołobrzegu (16) Obóz w Kołobrzegu (17)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności