Lećmy i nigdy odtąd nie zniżajmy lotu - zakończenie roku 2020/2021
"Lećmy i nigdy odtąd nie zniżajmy lotu."
(Adam Mickiewicz)
Uroczyste zakończenie roku to przede wszystkim feeria emocji – od łez wzruszeń, przez żal zakończenia kolejnego etapu, po czystą radość i satysfakcję. To uwieńczenie niebywałego trudu dziesięciu miesięcy nieprzewidywalnej formy nauki – zarówno zdalnej jak i stacjonarnej czy hybrydowej. To w końcu Utęsknione Wrota, przez które każdy uczeń ochoczo przebiega, aby rozpocząć dwumiesięczną fascynującą przygodę, zabawę i beztroski czas.
Dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom za wytężoną pracę, zaangażowanie i wzajemne zrozumienie. Życzymy aby najbliższe tygodnie były czasem spokoju, wyciszenia i zbierania sił na kolejną, powakacyjną, pełną wrażeń podróż zwaną rokiem szkolnym 2021/2022.

