Urząd Miiejski Pniewy

Ruszyła rewitalizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego

Wczoraj, 7 grudnia miało miejsce przekazanie placu budowy związanego z rewitalizacją budynku Liceum Ogólnokształcącego w Pniewach oraz zagospodarowania terenu wokół. Wykonawca przystąpił już do pierwszych działań związanych z realizacją zadania. Obecnie rozpoczęto prace związane z renowacją elewacji budynku.

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności