Miły akcent
W związku z panującą pandemią można powiedzieć, że w tym roku karnawału nie było. To jednak nie oznacza , że nie można się dobrze bawić. Cieszą się podopieczni Jawora z udziału w zajęciach stacjonarnych i możliwość przebywania razem. Dużo frajdy mieli podczas wykonywania sobie nawzajem fotek walentynkowych. Wyszło naprawdę dobrze więc się chwalą. Brawo!
Na zdjęciu uczestnik ŚDS Jawor.

