Urząd Miiejski Pniewy

Mistrzostwa Pniew w Kolarstwie Szosowym już za tydzień!

Mistrzostwa Pniew w Kolarstwie Szosowym już za tydzień!

Zawalczyć o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki będzie można podczas Szosowego Klasyka Pniewy – 2 sierpnia 2025 r.

To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które po raz kolejny połączy miłośników kolarstwa z całej Polski, ale przede wszystkim – mieszkańców naszej gminy!

Mistrzostwa Pniew zostaną rozegrane na dystansie 64 km – to doskonała okazja, by sprawdzić swoje możliwości i stanąć na linii startu z kolarską pasją w sercu.

Start: nad Jeziorem w Pniewach

Termin: sobota, 2 sierpnia 2025

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i udziału – niech Gmina Pniewy pokaże swoją kolarską moc!

Zapisy https://dostartu.pl/v-szosowy-klasyk-pniewy-oraz-iv-mistrzostwa-pniew-w-kolarstwie-szosowym-2025-v14389 

Mistrzostwa Pniew w Kolarstwie Szosowym już za tydzień!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności