Urząd Miiejski Pniewy

“Nadwarciański swing”

W końcu przyszła wiosna jaką znamy i lubimy. Niedzielna trasa przebiegała wzdłuż Warty, mimo iż drogą wojewódzką, to spokojną i bezpieczną. Cisza, spokój, śpiew ptaków i malownicze widoki nadwarciańskich krajobrazów towarzyszyły nam przez znaczną część trasy.

Było nam niezmiernie miło powitać dwóch debiutantów naszych słodkich poranków. Pączki w Sierakowie bardzo im posmakowały, wiec mamy nadzieję, że nasze wspólne kręcenie stanie się cykliczne.

Do zobaczenia na kolejnej wyprawie!

 Odjechani-Team.PL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności