Urząd Miiejski Pniewy

Mamy naStroje — Nowe stroje dla Pniewskiej Orkiestry Dętej!

W ramach realizacji przedsięwzięcia pn.: „Doposażenie Pniewskiej Orkiestry Dętej w stroje” zostało zakupionych: 15 szt. marynarek, 15 szt. spodni, 4 szt. spódnic, 15 szt. koszul oraz 15 szt. furażerek.

Zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu w kwocie 20.000,00 zł w ramach programu „Mamy naStroje” Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Wkład własny wyniósł: 13.861,90 zł.

Nowe stroje dla Pniewskiej Orkiestry Dętej!

Nowe stroje dla Pniewskiej Orkiestry Dętej!

Nowe stroje dla Pniewskiej Orkiestry Dętej!

Nowe stroje dla Pniewskiej Orkiestry Dętej!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności