Urząd Miiejski Pniewy

Ola zwycięża w Przyłęku

Kurz na Górze Kozackiej jeszcze nie opadł a Ola znów pierwsza na pudle!

Na zakończenie długiego weekendu Ola wskoczyła na start kolejnego etapu Solid MTB, tym razem w Przyłęku. Bardzo interwałowa trasa, z 370 metrami przewyższeń jest Jej bardzo dobrze znana. Ola objęła prowadzenie już na początku i nie oddała go żadnej z rywalek przez 22 kilometry aż do mety, gdzie zameldowała się z czasem 1:14:06.

Dwa zwycięstwa w jeden długi weekend to dobry prognostyk przed kolejnymi zawodami, tym razem w Sulechowie. Wierzymy, że i tym razem Ola dostarczy nam wielu powodów do dumy i radości.

Ola_pierwsza_w_Przyłeku_(1) 

Ola_pierwsza_w_Przyłeku_(2) 

Ola_pierwsza_w_Przyłeku_(3) 

Ola_pierwsza_w_Przyłeku_(4) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności