Sympatyków celuloidowej piłeczki zapraszamy na pierwszy w sezonie 2022/2023 Otwarty Turniej Tenisa stołowego, który odbędzie się 23.10.2022r (niedziela), godz. 12.00 w sali gimnastycznej OSIR Pniewy.