Urząd Miiejski Pniewy

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego- 23.10.2022

Sympatyków celuloidowej piłeczki zapraszamy na pierwszy w sezonie 2022/2023 Otwarty Turniej Tenisa stołowego, który odbędzie się 23.10.2022r (niedziela), godz. 12.00 w sali gimnastycznej  OSIR Pniewy.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności