Urząd Miiejski Pniewy

11. Rocznica Katastrofy Smoleńskiej

10 kwietnia 2010 r. wydarzyła się największa katastrofa lotnicza w historii Państwa Polskiego. Katastrofa, w której zginęło 96 osób – w tym głowa naszego państwa i przedstawiciele najwyższych urzędów w kraju.

Dzisiaj Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny złożył kwiaty i zapalił znicz pod pomnikiem Bojowników o Wolność aby uczcić 11. Rocznicę Katastrofy Smoleńskiej.

Galeria zdjęć

Pomnik 1 Pomnik pomnik (2) pomnik (3) pomnik (4) pomnik (5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności