Październikowe granie przy stole
Po nieśmiałym otwarciu rozgrywek tenisowych amatorów we wrześniu, październikowe zmagania sprowadziły do sali OSIR`u Pniewy 13 zawodników. Wśród stawki była jedna pani- Joanna Klimecka i 13-letni zawodnik LKS Komorniki – Oliwier Ortyl. Tenisiści rywalizowali w 2 grupach systemem „każdy z każdym” do 3 wygranych setów.
Honoru gospodarzy bronili Marian Kotlarz, który fazę grupową ukończył na 3 miejscu i Kamil Mamet, dla którego celuloidowa piłeczka okazała się zdecydowanie trudniejszą niż piłka koszykowa.
Faza finałowa zdominowana została przez „przyjezdnych”. Najlepszym w niedzielnych rozgrywkach okazał się Emil Michalski z Buku, który po zaciętym pojedynku finałowym pokonał Maurycego Halasza z Bolewic. Miejsce trzecie przypadło Mateuszowi Górczakowi, a czwarte Szymonowi Poturnickiemu.
Miejsca V-VIII zajęli odpowiednio: Joanna Klimecka, Grzegorz Karczowski, Marian Kotlarz, Arkadiusz Jurek, a miejsca IX-XIII: Krzysztof Weimann, Marek Nawrocki, Oliwier Ortyl- 13-latek z Komornik, Lech Krzyżaniak, Kamil Mamet.
Na następne zmagania przy stole pingpongowym zapraszamy do sali OSIR 7.11.2021 na godz. 14.00
